AyЕџe Kulin Tutsak GГјneЕџ

KLGJ-USAID krijojnë “trupë artificiale” për dosjet në …

Nga BoldNews.al. Një marrëveshje ndërmjet Këshillit të Lartë Gjyqësor (KLGJ) dhe misionit amerikan USAID është nënshkruar së fundmi mes shumë pikëpyetjesh kushtetuese dhe ligjore, pavarësisht qëllimit pozitiv, që, sipas asaj që u deklarua, është ndihmesa që i duhet dhënë Gjykatës së Lartë në përballimin e fluksit të mbi 35 mijë dosjeve stok të krijuara në atë …

Popull, kjo është lista e kokave të krye hajnave që nuk …

Çdo bandë politike e ka nga një langua dhe zagarë që lehë, në këtë rast nuk duhet besuar lehjeve të Ardian Gjinit, që është i ndërsyer nga ai Ramushi i Gjokos, që mbanë përgjegjësi më të madhe se ata shpirtshiturit, Hashim zeza dhe kopili i qenit plak, Titos, Isa Mustafa.

Njeni uzdisaji su odzvanjali kućom dok joj je Janjuš radio …

Danima unazad po imanju u Šimanovcima kruži vest da Marko Janjušević Janjuš i Nataša Radan gaje međusobne simpatije. Ove večeri, Janjuš se našao Nataši, kada joj je masaža bila neophodna. Njih dvoje su se osamili u dnevnoj sobi, pa je Janjuš krenuo da je masira.

Ku ndryshon politika e jashtme e zotit Trump nga ajo e …

Në një plan të përgjithshëm, ndarja mund të shihet në doktrinën "Amerika e Para" të Presidentit Trump dhe nga ana tjetër, të përqafimit që zoti Biden i ka bërë një …

Kush ju uli në një tavolinë me Gjiknurin? Ish-deputeti i …

Ish-kryetari i grupit parlamentar i PD, Edmond Spaho, ishte në studion “Abc-ja e mëngjesit” për të folur për marrëveshjen e arritur mes opozitës dhe maxhorancës lidhur me Reformën Zgjedhore. Mes të tjerash, Spaho theksoi se marrëveshja është arritur me negocimin e ndërkombëtarëve, konkretisht SHBA, BE dhe ambasadorit të Britanisë së Madhe.

OVAJ TJEDAN KUHAT ĆE SE U GORSKOM KOTARU: …

Mirjana Jurković (65), Tršće. Mirjana se bavi pletenjem i iznajmljivanjem apartmana zajedno sa svojim sinom Edvardom, koji se također prijavio u show “Večera za 5 na selu”. Osim toga, Mirjana obožava duge šetnje prirodom i kuhanje, a najviše voli pripremati tradicionalna goranska jela.

Ayse Kulin, poznata turska književnica bosanskih …

Ayse Kulin, poznata turska književnica bosanskih korijena: Porijeklo njenog prezimena je iz doba Kulina bana. by Urednik BiH Info Desk 12/11/2019 11/11/2019 0 179. Share 0-Kad sam dolazio na potpisivanje knjige poznate Turske autorice Ayse Kulin, rekao sam svojoj suprugi kako je možda ona potomak Bosanskog vladara iz 11. stoljeća, Kulina bana. U početku govora, Ayse je prokomentarisala da …

Zgjedhjet 2021, Kulluri: Nëse PD zgjedhjë të bojkotojë …

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar në PD, Edvin Kulluri, një prej kritikëve të Lulzim Bashës është shprehur në emisionin Repolitix mbrëmjen e sotme se do të jetë në mbështetje të opozitës nëse ata vendosin sërish për djegien e mandateve.

Tutsak G ne? by Ay?e Kulin Book The Fast Free Shipping …

Tutsak Güne?. Title:Tutsak Güne?. Author:Ay?e Kulin. All of our paper waste is recycled within the UK and turned into corrugated cardboard. World of Books USA was founded in 2005. Book Binding:N/A. Book Condition:VERYGOOD.

Jashari: Sot kujtojmë të gjithë ata që vulosën të ardhmen …

AyЕџe Kulin Tutsak GГјneЕџ

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka uruar qytetarët e Kosovës me rastin e ditës së çlirimit. Ai ka thënë se sot në 21-vjetorin e çlirimit të Kosovës, kujtojmë e nderojnë të gjithë ushtarët, dëshmorët e martirët që ranë në altarin e lirisë për të mos vdekur kurrë.

Previous PostNextNext Post